איך למצוץ זין?

לכל הנשים אי שם, למקרה שעדיין לא הבנתן זאת עד היום אז הנה ההודעה:  אם את רוצה שהגבר שלך באמת יהיה שלך, נאמן ומסור את צריכה לדעת למצוץ לו כמו אלופה. הכוונה היא לא למציצה טובה ומספקת אלא משהו אחר...משהו עילאי. אם את לא תדעי איך להביא אותו לשיא המיוחד, לטירוף חושים מוחלט של עונג ופורקן, הוא ילך לחפש את זה במקום אחר. אתן יכולות להתווכח עם זה כמה שאתן רוצות- זו עובדת חיים.
יש המון דרכים לספק את הגבר שלך. כל אחד כמובן והקטע שלו,אך הדרך הנפוצה ביותר שכמעט אף גבר לא יסרב לה זו כמובן...מציצה.

מדריך הסקס הזה לא בא ללמד אותך איך למצוץ טוב כדי להביא אותו לגמירה מהירה ושלום על ישראל. המדריך הזה בא להדריך אותך איך להביא אותו לטירוף חושים מוחלט. זה לוקח זמן,זה לא קוויקי חפיף, אלא מצריך עבודה והרבה אהבה מצידך,אבל תשמח לשמוע....בסוף זה משתלם.


הכל מתחיל בגישה...
הצעד הראשון למציצה האולטימטיבית הוא הגישה הנכונה. את צריכה באמת לאהוב את זה ולעשות את זה מרצון טוב. בין אם זה מחרמן אותך בצורה כלשהי או בכדי לעשות אותו מאושר, את חייבת לעשות את זה בכיף ובתשוקה. בן זוגך מרגיש את זה אם את עושה את זה רק כי הוא מבקש או שאת באמת רוצה את זה ויש לכך המון השפעה על האקט עצמו ולמען האמת בכלל על מערכת היחסים שלכם.
תעשי את זה בהתלהבות ובארוטיות.


אל תמהרי...תבני את זה
אל תבואי בגישה של מציצה וגמירה. כל הרעיון הוא לענג אותו ולהוליך אותו באיטיות לעבר מסלול התשוקה והעונג שאליו את מכוונת אותו. דעי לך עיקרון חשוב- ככל שתמשכי את זה יותר זמן, כך תטריפי אותו יותר והגמירה שלו תהיה עוצמתית יותר. זה תקף גם לכל דבר אחר בתחום הסקס אגב.


תעשי את זה בצורה זנותית
גברים פשוט אוהבים את זה. לא משנה אם הוא משחק אותה חנון או שלא אכפת לו- זה עושה לו את זה.
תדברי איתו..שאלי אותו אם זה טוב לו. תהיי פעילה. אל תפחדי להתלכלך בהמון רוק. תסתכלי לו בעיניים בזמן שאת מוצצת לו. תתלבשי בהלבשה סקסית ומגרה. כל הדברים האלה משדרגים את כל החוויה ועושים אותה הרבה יותר מהנה עבור שניכם. טוב נו...אולי בעיקר בשבילו.


טכניקה בסיסית
חשוב מאוד שתדעי כמה דברים חשובים אודות טכניקה המציצה.
גווני את אופן המציצה כמה שיותר- החוזק של השאיבה, שלבי ליקוקים, יותר עמוק,פחות עמוק וכדומה.
שמרי על זמנים קצובים – אל תשני מקצבים ושיטות לעיתים תכופות מידי. מצד שני,גם לא אחרי יותר מידי זמן מכיוון שהמקום מאבד תחושה. הישארי קשובה לתגובות שלו ופעלי לפי תחושותייך והחיבור ביניכם.
איטיות זה שם המשחק-  עשי זאת באיטיות ובעדינות. אל תמהרי לשום מקום.


הקצה
הקצה (או הכיפה) הוא המיקום הכי רגיש באיבר מינו של הגבר. כשאת מוצצת עלייך לשים דגש חשוב על האזור הזה. חשוב מאוד להדגיש את הדקויות כאן- לא הכיפה עצמה היא הרגישה אלא החלק התחתון שלה, באיזור בו היא מתקפלת. התמקדי בו לאורך זמן והקפידי להיות עדינה ואיטית. ענגי אותו במספר שיטות: מציצות קטנות של הקצה בלבד, ליקוקים בתנועה סיבובית, ליקוקים מהירים וקטנים של תחתית הזין וכדומה. סביר להניח שטיפות ראשונות של זרע יצאו לו כשאת מענגת אותו שם. זה סימן טוב שאת בדרך הנכונה.


גרון עמוק
אם יש לך איזשהו רצון להתמחות במין אוראלי, את תהיי חייבת לדעת לעשות גרון עמוק. זו פסגת ההנאה במציצה לרוב הגברים. זו פשוט הרגשה מטורפת של הנאה.
גרון עמוק היא טכניקה של הכנסת רוב או כל איבר המין הגברי לתוך הפה. זה מצריך כישורים אצל הפרטנרית.
הבעיה בגרון עמוק היא שהיא גורמת לרפלקס של הקאה כשכל הזין בפה שלך. הדרך היחידה להתגבר על זה היא כאמור...עם אימונים בלבד- להתאמן בנשימות מהאף ולהתגבר על רפלקס ההקאה. עם הזמן זה יסתדר לך.
את יכולה להתאמן עם הדילדו שלך או עם פרי/ירק כלשהו. שיטה טובה לאימונים היא לקחת בננה,לקלף אותה ולהכניס אותה לפה. אם תראי סימני שיניים עליה אז תדעי שאת עוד צריכה להשתפר.
כאמור בגרון עמוק הכניסי כמה שאת יכולה את הזין לפה ותניעי את הראש למטה ולמעלה. תנועות ארוכות או קצרות יעשו עבורך את העבודה.


לא לשכוח את הביצים
אל תשכחי את השכנים החביבים. הם שם מסיבה מסוימת והם לא אוהבים שמתעלמים מהם.

כל גבר אוהב שמשחקים לו באשכים. זה מחרמן ופשוט מטריף. יש שתי דרכים לעינוג האשכים: ליקוקים ושאיבות.
הרטיבי את הלשון שלך ותני לו ליקוקים אוהבים וחלקים על כל הביצים. מלמטה למעלה ומלמעלה למטה. עברי על כל שק האשכים שלו באיטיות ובתשוקה. אגב, כדאי לך ללקק גם מתחת לשק האשכים.  הידעת? ליקוקים מהירים של תחתית שק האשכים בזמן הגמירה בדר"כ מעצימה את השפיכה באופן משמעותי.
שאיבות או מציצות של הביצים מעניק עונג אחר. גברים מאוד אוהבים את זה. יש כאלה שאוהבים חזק ואחרים יותר בעדינות. חושי אותו ושאלי אותו איך הוא מעדיף את זה. תנוחה מועדפת ביותר נקראת "טי-באגינג" (שקיקי תה)- את שוכבת על הגב והוא טובל את אשכיו בפה שלך. מכאן המונח- שקיקי תה.
יכול להיות שהזקפה שלו תרד בזמן שאת מוצצת לו את האשכים,אלא אם כן הוא מאונן באותו זמן. אל תירתעי מכך. זו פשוט סוג אחר של הנאה. הוא עושה חיים משוגעים. באחריות.
 

עזרה מהידיים
יש נשים שאוהבות לשלב עזרה מהידיים בזמן המציצה. יש כאלה שמתחברים לזה ויש כאלה שלא. הרוב לא.
אם את כבר עושה את זה,הקפידי לעשות זאת בעדינות מרבית. זכרי- הידיים פה בשביל לעזור לא להשתלט על המופע המרכזי. אם הידיים יהיו דומיננטיות מידי,כל התחושה הרטובה והעדינה של הפה שלך תיבלע בשפשופים שלך ולא תורגש כלל.
השתמשי בידיים באותו קצב שאת מוצצת לו ועשי זאת בעדינות ובתנועות סיבוביות.

ליקוק תחת
בעגה המקצועית- רימינג. ליקוק תחת זה משהו שלא כל אחת עושה,אבל מי שניסתה יודעת שזה אחד הדברים הקינקיים והמענגים שיש לגבר. תעבירי את הלשון שלך על החור שלו והרטיבי בעדינות. זה מאוד מחרמן אותו. שילוב של עבודת יד או עיסוי אשכים במקביל מוסיף המון.


נקודת ה-ג'י שלו
נקודת ה-ג'י של הגבר היא בפי הטבעת שלו. עיסוי נקודת ה-ג'י של הגבר היא אחת ההנאות הגדולות שיש בסקס. יש לכך שמות נוספים כמו עיסוי פרוסטטה או עיסוי ערמונית. גם אם הגבר לא מודה בזה, מסיבות של הומופוביה או סתם משחק אותה, אין כמעט אף גבר שלא מתענג מכך. באחריות.
החדרת אצבע 2-3 ס"מ עם עיקול לכיוון הבטן יפגיש אותך עם נקודת ה-ג'י שלו. נקודה זו מחוברת ישירות לזין ולצינור השופכה אז יש לה השפעה על שניהם בזמן העיסוי. הזיזי את אצבעך בעדינות בפי הטבעת שלו ותרגישי איך לאט לאט הוא מתמסר לך. מומלץ בחום.


סוף טוב הכל טוב
עבדת עליו איזה שעה לפחות כמו שצריך ופינקת כמו בסרטים הכחולים? הגיע הזמן לשחרר הכל.
יש כמה אפשרויות לגמירה האולטימטיבית:
מציצות מהירות למעלה ולמטה.
מציצות נקודתיות לכיפה בלבד.
גרון עמוק חזק ומהיר.
מציצה + חפינה של האשכים.
מציצה עם אצבע בתחת.
מציצת אשכים + גמירה עם היד.

כל אחת מהאפשרויות היא מעולה. תנסי את כולן עד שתעלי על האהובה עליו.
כל גבר מעדיף גמירה בפה עם יריקות ומשחקי זרע סקסיים שלך לאחר מכן. יש משהו שעושה להם את זה כשהזרע שלהם בפה שלך. זרמי עם זה. אם את מתעקשת שלא אז גמירה על הפנים או על החזה שלך זה האפשרות השנייה.


סרטי הדרכה


מדריכה אוראלית


ככה מוצצים זין בצורה מושלמת

 

גרון עמוק