איך לעשות לגבר ביד?

עבודת יד לגבר זהו אקט מיני מאוד ארוטי וחושני שמצריך כישורים וטכניקות מיוחדות.
יש הבדל של שמים וארץ בין שפשוף מקצועי ואיכותי לבין חובבני ופשוט. כל גבר שחווה שפשוף איכותי יודע טוב מאוד שזה אפילו טוב יותר ממין אוראלי או זיון. זה אחד הדברים הטובים ביותר שיש. הטריק הוא למצוא את הבחורה הנכונה...הנה לפניכם הקווים המנחים העיקריים.

שמן סיכה
מרכיב מאוד חשוב בהנאה של הטיפול הוא חומר הסיכה שאתם משתמשים. אפשר אגב להשתמש גם ברוק (ויש כאלו שאפילו מעדיפים),אבל מי שהפה שלה מתייבש מהר יכולה להשתמש בשמן עיסוי איכותי.
יש הבדל משמעותי מאוד בין שמן פשוט לשמן איכותי. אגב,גם הארומה של השמן משדרגת את החוויה. מומלץ לקנות שמן עיסוי מקצועי או כל שמן אחר בחנויות מין. אפשר למצוא משהו טוב במחיר יחסית זול.
טיפ- חממי את השמן לפני השימוש באמצעות מפזר חום או ליד התנור חימום. משדרג משמעותית את ההנאה.


אל תמהרי לשום מקום...
הרעיון בעבודת יד איכותית הוא לא לגרום לו לגמור כמה שיותר מהר, אלא לעסות אותו בעדינות ולענג אותו. את חייבת לעשות את השינוי הזה בתפיסה לפני שתהפכי למשפשפת מקצועית.
הקפידי על עדינות ועל איטיות כשאת מטפלת בו. זה המפתח העיקרי לשפשוף מהחלומות.


שמרי על קשר עין
נסי לשמור על קשר עין מידי פעם לאורך החוויה. זו מוסיף המון תשוקה וחרמנות לאקט.
דיבורים גסים וקינקיים מידי פעם גם לא יזיקו.


תנוחות
התנוחה הנפוצה ביותר היא כשהוא שוכב על הגב ואת עובדת עליו. זכרי כי את לא חייבת להישאר מוזנחת- באפשרותך לשבת לו על הפנים וליהנות מליקוק טוב במקביל.
תנוחה נוספת וקינקית היא חליבת זין על ארבע. את מושיבה אותו על ארבע ומושכת את הזין אחורה. כעת עסי את הקצה של הזין שלו לאט ובעדינות עם ליטופים עדינים על החלק התחתון של איבר מינו. תנוחה זו פופולארית מאוד בתחום השליטה הנשית ולמי שאוהבת להתעסק גם אם פי הטבעת של הפרטנר שלה.


טכניקת השפשוף
טכניקת השפשוף שלך תשתפר ותתקדם ככל שתתאמני. על תתאכזבי אם את לא מגיעה לשלמות כבר על ההתחלה. הדברים האלה לוקחים זמן.
יש כמה טכניקות בסיסיות שישדרגו את הביצועים שלך ויגרמו לו לעונג שמימי. ככל שתתאמני את תפתחי את הטכניקה הייחודית שלך עם שילובים של הטכניקות הבסיסיות האלה.

זכרי את הבוהן – חובה אבל חובה למקם את הבוהן תמיד על הצד התחתון של הזין, קצת מתחת לכיפה. זהו אזור מאוד רגיש באיבר מינו של הגבר. כשאת משפשפת לו חשוב מאוד לזכור תמיד לעבוד גם עם הבוהן בתנועות עדינות סיבוביות או למעלה ולמטה על האזור הרגיש הזה.

זכרי שיש לך שתי ידיים – רוב הבנות משפשפות ביד אחת וזה בסדר גמור, אבל יד נוספת יכולה להוסיף המון. אוננות עם שתי הידיים מומלצת ביותר והיא מאוד מחרמנת. באפשרותך לעסות את הזין כששתי הידיים פועלות באותו כיוון או בכיוונים מנוגדים. בכל מקרה יד אחת תמיד צריכה להתמקד בזין עצמו ויד שנייה רק בקצה.

אצבע אחת מספיקה – למוכשרות מביניכן לא צריכות בכלל את כל היד. אצבע אחת מספיקה כדי לגרום לו לשפוך. געי בעדינות בחלק בתחתון של הזין שלו, קצת מתחת לכיפה למעלה ולמטה ובתנועות סיבוביות מפעם לפעם. ייקח קצת זמן עד שהוא יגמור לך ככה מכיוון שזו אורגזמה שלוקח לה המון זמן להיבנות אך ההמתנה שווה את זה. מדובר על אחת האורגזמות העוצמתיות ביותר שגבר יכול לחוות. שימי לב שבדרך הוא יתחיל לטפטף טיפות קטנות של זרע. זה מראה שאת בכיוון הנכון. המשיכי ככה ואל תתייאשי. מידי פעם כדאי לשנות סגנון לזמן קצר רק כדי שהמקום לא ייאבד את התחושה שם אבל העיקרון הוא להתמקד באזור הזה.


עיסוי אשכים
מרכיב חשוב מאוד בהנאה הם האשכים. לאורך כל העבודת יד שלך עברי מידי פעם לעיסוי האשכים. במקביל לשפשוף הזין או בנפרד.
עסי אותם בעדינות וברכות עם ליטופים עדינים ומענגים. החלק התחתון של האשכים הוא הרגיש ביותר אצל הגבר. מהר מאוד תחושי איך רמת הלחץ אצלו עולה.


עיסוי ערמונית
אל תחששי לדחוף לו אצבע לתחת. אם הוא פתוח מספיק לקבל את זה הרווח כולו שלו. יש משהו שמחרמן המון נשים בלדחוף לגבר שלהן אצבע לתחת. אם לא ידעת זאת עד כה, נקודת ה-ג'י של הגבר ממוקמת בפי הטבעת שלו, בערך 2-3 סנטימטר לכיוון הבטן. כשאת משפשפת לו את הבולבול, העבירי את אצבעך בעדינות על פי הטבעת שלו והרטיבי את האזור ברוק או בשמן. לאחר מספר דקות כשאת מרגישה שהוא מוכן, החדירי לאט ובעדינות את האצבע פנימה והטי אותה כלפי הבטן עד שתרגישי בליטה קטנה. עסי אותה בעדינות והישארי קשובה לגניחות שלו. התאימי את הקצב בהתאם.


סוף שמח
אחרי שעברה לפחות שעה של משחקים באיטיות ובעדינות, הגיע הזמן לפינאלה. יש כמה אפשרויות נחמדות לגמירה מטריפה:
ליטופים עדינים ומהירים מתחת לכיפה- בחלק התחתון של הזין.
שפשוף עם שתי הידיים במרץ.
יד אחת אוחזת בבסיס הזין והיד השנייה מסתובבת על הקצה.
יד אחת משפשפת ויד שנייה מלטפת את הביצים.
שפשוף עם אצבע בתחת.
גמירה בפה או על הלשון.


סרטונים טובים להדרכה


המדריך למשפשפת


 

סרטון הדרכה לשפשוף מושלם


עבודת יד מושלמת 

ככה עושים את זה