איך לגרום לבחורה להשפריץ?

מדריך סקס זה ילמד אותך איך להביא אישה לאורגזמה עם שפיכה נשית.
כל גבר רוצה להביא את האישה שלו לחוויית אורגזמה עילאית.  מעבר להנאה השמימית של האישה שפשוט מחרמנת ומסעירה את האווירה במיטה לשני בני הזוג, ההשפרצה משפרת משמעותית את חיי המין.

ההשפרצה הנשית החמקמקה הוא שיא האורגזמה של האישה. יש נשים שמסוגלות להגיע לזה בקלות ובטבעיות ויש נשים שזה מאוד קשה עבורן. דבר אחד בטוח,ברגע שאתה מצליח להביא את האישה שלך לאורגזמה אינטנסיבית ועוצמתית שכזאת- היא שלך ותיצמד אליך הרבה זמן. באחריות.

מה זה בדיוק שפיכה נשית?
שפיכה נשית זה נוזל שקוף שמשפריץ מהואגינה בזמן האורגזמה. זוהי טעות נפוצה היא לחשוב שזהו שתן בגלל הכמות, איך שזה נראה ואפילו ההרגשה של ההשפרצה בפעם הראשונה אך שימו לב- זה ממש לא. זהו נוזל ללא טעם ושקוף שמשפריץ מהואגינה של האישה בטיפות קטנות ועד לשפריץ חזק וחסר שליטה. כל מי שלשמחתו חווה את החוויה הזו יודע טוב מאוד שפיפי זה לא. חשוב לציין שהמחשבה או ההרגשה שזה פיפי גורם למחסום פסיכולוגי משמעותי בעיקר אצל נשים מהחשש שהן ישתינו באמצע האקט, מה שמונע מהן להשפריץ אפילו שהן מאוד רוצות. חשוב לדעת ולהרגיע אחד את השני בעניין הזה.
עובדה חשובה לידע כללי- זה בלתי אפשרי מבחינה פיזיולוגית להשתין בזמן אורגזמה או עינוג מיני.

השפרצה נשית מתרחשת מעינוג אינטנסיבי של נקודת ה-ג'י של האישה.
נקודת ה-ג'י ממוקמת בערך 5 סנטימטר למעלה מפתח הואגינה. כלומר עם הינך מחדיר את האצבע לאישה כשהיא שוכבת על הגב,עקל את אצבעותיך כלפי מעלה (לכיוון הבטן) עד שתרגיש חיספוס או בליטה קטנה. זו נקודת ה-ג'י. קצת קשה בהתחלה למצוא אותה אבל עם קצת אימונים זה יבוא..

איך לגרום להשפרצה נשית?
על מנת לגרום לבחורה להשפרצה עליך לרכוש מיומנות ולהתאזר בהמון סבלנות. זה לא קורה בין רגע! חשוב להשקיע זמן ואימונים עם בת הזוג. גם אם בפעמים הראשונות זה לא קורה,התמידו. זה יגיע. הפעם הראשונה היא הכי קשה ולוקחת המון זמן. לאחר ההשפרצה הראשונה,הסכר נפרץ והפעמים הבאות כבר יגיעו יותר מהר ויותר בקלות.

ראשית התחילו בלדבר על זה. דברו על כל המחסומים,על הרצון שלכם לעשות את זה ביחד בפתיחות ובאהבה. חשוב גם להסביר שזה לא פיפי על מנת להימנע מהחסם הפסיכולוגי של העניין.
צור אווירה נעימה,רומנטית ומרגיעה בחדר. רצוי להכין גם מגבת מראש אלא אם כן בא לך לישון אח"כ על מיטת מים.

החדר את האצבע האמצעית שלך לואגינה שלה באיטיות ובעדינות ומצא את נקודת ה-ג'י. רצוי לפני זה לענג מעט את הדגדגן או להעניק לה קצת מין אוראלי בכדי להרטיב את האזור. ניתן ואף רצוי להשתמש בחומר סיכה.
התחל לעסות את נקודת ה-ג'י שלה באיטיות ובעדינות בתנועות סיבוביות וקדימה ואחורה. הישאר רגיש וקשוב לתגובות שלה- מה עושה לה את זה יותר ומה פחות ופעל בהתאם.
לאט לאט כשהיא רטובה ורחבה יותר, החדר אצבע נוספת. עם שתי אצבעות בפנים יהיה לך קל יותר להגיע למטרה. התחל להגביר את הקצב. שים לב להיות רגיש בידיים ולא להיסחף ולעשות חזק מידי. יש הבדל בין מהיר ועדין לבין חזק.
לא משנה מה קורה- אל תפסיק! המשך במרץ. זה יכול לקחת לך גם יותר משעה של עבודה. אם היד כואבת (וסביר להניח שאחרי זמן מה תתחיל להרגיש אותה בגלל הקיפול של האצבעות) החלף יד. אם תפסיק אז האורגזמה שלה תהיה פחות אינטנסיבית.
יכול מאוד להיות שבמהלך האקט היא תגמור. אולי אפילו יותר מפעם אחת. המשך ואל תחדל ממעשיך. על מנת שהיא לא תגמור בזמן האקט,מומלץ שלא לענג את הדגדגן במקביל לעינוג נקודת ה-ג'י. אפשר מידי פעם לעסות אותו לפרקים אך כשאתה רואה כי היא מתקרבת לאורגזמה, פשוט הפסק והמשך רק עם נקודת ה-ג'י.

עניין חשוב מאוד זה התנוחות:
על מנת שיהיה לך קל יותר להגיע לנקודת ה-ג'י שלה,עליך לעשות זאת בתנוחות שחושפות ומקלות את הגישה לשם טוב יותר. התנוחה האולטימטיבית והכי נוחה היא דוגי סטייל. בקש ממנה לשכב על הבטן ולהרים את הישבן עם הראש למטה.  שים לב לא להתבלבל והפעם להפנות את אצבעותיך כלפי מטה ולא למעלה הרי היא הפוכה.
תנוחה נוספת אפשרית כשהיא על הגב הוא להרים את שתי רגליה ולהניחן על כתפיך. המטרה היא לפסק אותה וליצור לחץ על נקודת ה-ג'י ולחשוף אותה כמה שיותר למגע שלך.


רגע השיא של ההשפרצה עצמה הוא רגע עוצמתי ומלא תשוקה. יש נשים שאפילו מאבדות לעיתים את ההכרה מרוב שזה טוב,אבל זה מאוד נדיר. לא להילחץ. יש נשים שמשפריצות מעט מאוד ויש נשים שמשפריצות עד כמות של בערך שתי כוסות מים מלאות. זה אומר שתתכונן לחצי מיטה ספוגה בנוזלים שלה אז תקפיד להניח מגבת גדולה מתחתיה.  לאחר ההשפרצה תן לה לנוח ולהירגע. רוב הנשם לאחר זמן קצר נהיות מאוד חרמניות אז אתה יכול גם לחדור אליה עם איבר מינך וליהנות ממשגל מטריף ומשגע ביותר.סרטי סקס לדוגמא


איך לבצע שפיכה נשית

 


ככה תגרום לה להשפריץ

 


צילום תקריב של כוס משפריץ