איך ללקק כוס?

אז החלטת לפנק את האישה ולהעניק לה טיפול טוב שם למטה? תופתע לדעת שהרבה גברים לא ממש יודעים מה קורה שם למטה ואיך אישה אוהבת שמענגים אותה. מדריך זה בא לתת לך כמה טיפים טובים ושימושיים.
ראשית,אין כליי זהב בתחום הזה. כל בחורה היא שונה וכל אחת אוהבת את זה בדרך שונה. עם זאת יש כמה קווים כלליים שאפשר להיצמד אליהם והיעזר בהם.

אם אתה מאלה שאומרים "אני לא אוהב לרדת. אני אוהב רק לקבל מציצות", אז חשוב שנית. כמו שאתה לא תוותר בחיים על אחת שמוצצת כמו אלופת העולם,גם האישה שלך לא תוותר עליך בחיים אם תעניק לה אורגזמות שלא מהעולם הזה. לא כל אישה יכולה לגמור מזיון,אבל אין כמעט אישה שלא אוהבת שמלקקים לה. זו עובדת חיים, ידידי. קח לתשומת ליבך.

ליקוק כוס יכול להתבצע כמשחק מקדים או כמנה העיקרית. כדאי לך להיצמד לאפשרות השנייה. בדיוק כמו שאתה לא אוהב שמפסיקים לך באמצע, כך גם היא. אם כבר התחלת...לך עד הסוף.
כאמור,כל הדרכים מובילות אל הפוסי בסופו של דבר. כל הארוחות במסעדות,הבילויים,הקניות,הגירויים והטיזינג...הכל מסתכם במטרה הנצחית להגיע לכוס שלה. סוף סוף הגעת אז אל תצא פראייר.

קח את הזמן...
אם אתה כבר שם למטה,קח את הזמן. אל תמהר לשום מקום. תהנה ותתענג עליה. שום דבר לא בוער.
אל תתפתה לליקוקים מהירים וחדים על ההתחלה. ליקוקים איטיים ונשיקות איטיות רק יחרמנו אותה וישגעו אותה עוד יותר. לא תאמין איזה אורגזמה תהיה לה אחרי שאתה משחק בה שעה וחצי-שעתיים. גניחות שלא חלמת שאתה יכול להביא אותה. לא מאמין? תנסה ותראה.


עדינות זה שם המשחק
תנועות חדות וחזקות עם הלשון או שאיבות דגדגן חזקות לא מומלץ לפחות על ההתחלה. זכור שזהו איבר עדין שיש להתייחס אליו ברכות ובעדינות. נשק אותה מסביב,לקק אותה באיטיות,החדר את הלשון מעט פנימה וזכור...תמיד ברוך ובתשוקה. זה ישתלם לך אח"כ.


אל תלך ישר לדגדגן
לא להתפתות ללכת ישר לדגדגן ולסיים עניין. יש עוד אפשרויות מסביב,חביבי.
נישוקים לשפתי הפות (ממש כמו נשיקה צרפתית),לקק את הפתח מסביב,החדר את לשונך פנימה בתנועות סיבוביות,העבר את לשונך בין הפות לפי הטבעת או גם על פי הטבעת (יש נשים שמאוד אוהבות את זה- גם כאלה שלא ניסו זאת מעולם בדר"כ זורמות). גם ליקוקים עדינים של כל האזור שמסביב לפות מאוד מגרה הרבה נשים.


עינוגי דגדגן
הדגדגן הוא כפתור הפלא. את זה כבר כולם יודעים. אבל לא כולם יודעים איך ללחוץ על הכפתור הזה. הנה כמה טיפים לליקוקי כוס מגוונים ומטריפים. נסה עליה את כולם עד שתמצא למה היא הכי מתחברת:
ליקוקים עדינים ואיטיים של הדגדגן
ליקוקים למעלה ולמטה
ליקוקים ימינה ושמאלה
ליקוקים סיבוביים
מציצות דגדגן – שאיבה של הדגדגן פעם אחר פעם. אפשר בעדינות ואפשר עם יותר סאקשן.
אצבע בנקודת ה-ג'י שלה והלשון בדגדגן.
לשון בתוך הואגינה והשפתיים על הדגדגן
ליקוקים בחלק העליון של הדגדגן
ליקוקים בחלק התחתון של הדגדגן


זיין אותה עם הלשון
הקשה את לשונך,הוצא אותה החוצה והתחל לחדור פנימה והחוצה מהואגינה שלה. בהתחלה לאט ובעדינות ואח"כ בהתאם לתגובות שלה הגבר את הקצב. יש נשים שיכולות לגמור ככה. אפשר לעשות את זה כשהיא שוכבת על הגב עם רגליים פתוחות לרווחה או בדוגי סטייל. מומלץ ביותר.


אפשר גם תנוחות
מין אוראלי לא חייב להתבצע רק כשהאישה שוכבת על הגב. יש מגוון תנוחות סקסיות וארוטיות לבצע זאת:

דוגי סטייל- הושב אותה על ארבע ובוא אליה מאחורה. מאוד סקסי ומחרמן.

פייסיטינג-  אתה שוכב על הגב והיא מתיישבת לך על הפנים. זוהי תנוחה שמאוד נפוצה בתחום הסאדו מאזו והשליטה הנשית. יש נשים שמאוד אוהבות את זה. פשוט רוכבות לך על הפנים עד שהן גומרות. תכין את הממחטות.

בעמידה- מאוד ארוטי כשאתה מתיישב על הרצפה ומלקק לה.

 

התחת לא תמיד מחוץ לתחום
אפילו אם היא לא זורמת בקטע של מין אנאליעדיין זה לא אומר שאי אפשר קצת משחקים פה ושם.

בזמן שאתה מלקק לה אתה יכול להעביר לה אצבע באזור וללטף קלות. אפשר להעביר כמה ליקוקים על הרקטום שלה ולראות אם היא זורמת איתך בכיוון. אין הרבה בנות שיעצרו אותך כשהלשון שלך בתחת שלהן.


אל תשכח גם את הפטמות
כשאתה שם למטה, אל תשכח את פלג גופה העליון. אם היא לא משחקת לעצמה בחזה אתה יכול לעודד אותה לעשות זאת או לשחק לה בפטמות ובשדיים בעצמך. רוב הנשים מאוד אוהבות את השילוב הזה.

סרטוני סקס לדוגמא


מבנה הואגינה

 


המדריך לליקוק כוס

 ככה מלקקים כוס