העסקה
דודו הוא זה שפתח את הדלת. באופן כמעט טבעי הסתכלנו מי שם ואז ראינו אותה, את אורית, עומדת שם במלוא הדרה. אורית, העוזרת האישית של מר לוי. היא נראתה אחרת, מאופרת, שיער מתולתל. על פניה שמלה כחולה וסקסית ועל פניה חיוך רחב.

עמדנו ניצבים המומים. כן, היא באמת הגיעה. אף אחד מאיתנו לא באמת חשב שזה יקרה, אבל הנה, היא כאן.

"אתם רוצים לארח אותי?" שאלה חצי בצחוק.

"בטח" אמרתי לה והובלתי אותה אל הסלון המבורדק שלנו, למעשה חדר העבודה. "בואי שבי" הצבעתי אל הספה המהוהה. היא סקרה בעיניה את המקום.

"אז כאן אתם עובדים".

"בינתיים" הצטדק דודו.

רונן בינתיים רץ למטבח, הביא בקבוק מים קרים וכמה כוסות, הניח אותן על השולחן המלא בעיתונים שאני מיהרתי לאסוף.

"אז מה קורה עם החוזה?" שאלה, "למה אתם לא חותמים עליו?"

הסתכלנו אחד על השני ורונן, שבזה הרגע לגם כוס מים מלאה בשלוק אחד ענה, "חיכינו שתבואי לבקר אותנו".

"אז הנה באתי" אמרה במאור פנים ולגמה קצת מהמים.

התיישבנו לידה, סביבה, בהינו בה. כן, היא באמת הייתה כאן. קשה להאמין.

היה לנו רעיון טוב והתחלנו לעבוד עליו ואז כשהגענו למשהו, החלטנו לנסות ולגייס הון סיכון. עברנו דרך כל אלו שמגייסים כספים ובסוף הגענו אל מר לוי שנחשב לאחד האנשים העשירים בישראל. הוא אמנם לא השקיע הרבה בהייטק אבל מאחר והיה לנו ליד אליו, החלטנו לנסות.

דווקא הוא מכל המשקיעים שפגשנו התלהב מאוד. הוא כל כך התלהב שכבר רצה להשקיע בנו יותר ממה שרצינו. איכשהו תוך כדי שיחה, דודו בתור בדיחה הוסיף שנשמח אם ישקיע בחברה שלנו בתנאי שיוסיף על זה בילוי עם העוזרת האישית החמודה שלו. לשמע ההצעה הזו מר לוי משך בכתפיו וחשבנו שקיבל את זה כמו שזה נאמר, בדיחה, אבל מסתבר שהדברים נלקחו, כנראה באופן רציני יותר והנה, היא עכשיו ישבה אצלנו בדירה.

"את נראית נהדר" החמיא לה רונן, "תגידי, עשית משהו לשיער?"

היא הנידה את הראש לכן ואף שאלה אם זה מוצא חן בענינו. מה יכולנו להשיב, בטח שכן. היא נראתה כל כך אחרת... אם במשרד הייתה ילדה טובה כזו עם משקפיים, חננה לא פחות מאיתנו, הרי שעתה היא נראתה כמו סמל סקס.

ישבנו מולה ושתקנו. מה יכולנו להגיד? דווקא היא זו שלקחה את היוזמה. "לא לבשתי היום תחתונים" אמרה פתאום עם חיוך רחב ואז פשקה את הרגליים והגביהה קצת את השמלה הכחולה.

שלושתנו נעצנו בה מבט. כן, היא באמת לא לבשה תחתונים. הכוס שלה היה חלק ומגולח. "אני מקווה שאתם אוהבים את זה" אמרה וליטפה את הכוס שלה. אני חשבתי שאני מת במקום. בחיים לא הייתי בסיטואציה שכזו.  ליתר ביטחון, צבטתי את עצמי כדי לראות אם אני חולם. לא, לא חלמתי.

"אני חושבת שאני צריכה קצת פליקים בישבן" וסובבה אלינו את התחת החמוד שלה ונשענה על הספה.

רגע אחד עוד היינו קפואים במקום, אבל כשהתגרתה בנו ואמרה שהנה אנחנו שלושה ואף אחד לא מפליק לה, דודו נעמד, התקרב אליה ונתן לה פליק קטן.

"כן, ככה" ודודו נתן לה עוד קצת.

"אני גם רוצה" שמעתי את עצמי אומר ושני החבר'ה האחרים הסתכלו עלי. התקרבתי אליה, ליטפתי לה קצת את התחת ואז הרמתי יד ונתתי מכה קטנה ואחר כך עוד אחת ואז ליטפתי. "עוד קצת" היא בקשה ואני הרמתי את היד והורדתי אותה חזק, משאיר סימן אדום. החלקתי את היד כלפי מטה, לאורך הכוס, מרגיש שהיא רטובה.

"אני רוצה שתחת שלי יהיה אדום, ככה זה הכי יפה" אמרה בהתרסה ורונן ניגש גם הוא אליה ונעמד מעליה מהצד השני שלה. כל אחד מאתנו הוריד פליק ועוד פליק. זה היה נעים, הישבן שלה היה חמוד ומצאתי שזה מהנה אותי. הוא הלך והאדים והיא גנחה עד שפתאום תפסה את היד שלי ולאט לאט הורידה אותה למטה אל בין הרגליים שלה.

הכנסתי אצבע והרגשתי כמה היא רטובה. הרבה זמן לא הייתי עם בחורה ונדמה שכבר שכחתי, אבל עכשיו כשהאצבע שלי הייתה תקועה בתוכה וזיינתי אותה הרגשתי כמה כמה שאני מתאווה לזיין אותה. "עוד אצבע" גנחה ואני הכנסתי שתי אצבעות וזיינתי אותה איתן.

"למה אתם עדיין לבושים?" סובבה את הראש כלפינו ואנחנו חייכנו אחד לשני והתחלנו לפשוט את הבגדים. קצת התביישנו זה מזה. למרות שגרנו ביחד, עדיין לעמוד ערום ליד החברים שלך זה... זה לא משהו שעשינו. אבל היא המשיכה להוביל אותנו. נעמדה על השטיח באמצע על הברכיים לידנו, הכניסה את הזין של דודו לפה שלה ותפסה את הזין שלי ביד אחת ובשנייה את הזין של רונן. ואז הבנתי שאני נמצא באורגיה.

אחרי כמה דקות עזבה לשמחתי את דודו והתחילה למצוץ לי. זה היה כל כך טוב... כבר שכחתי מה זה.

דודו כבר נעמד אחריה ורצה לזיין אותה אבל היא עצרה אותו - "רק עם קונדומים" אמרה לנו וכשראתה אותנו מסתכלים זה על זה, כנראה הבינה שהגיעה לבית של שלושה גברים שלא מזיינים. היא קמה רגע, הוציאה מהתיק שלה קופסת קונדומים ומסרה אותה במסירה לדודו.

הוא הוציא אחד נתן לי, אחד נתן לרונן ולבש בעצמו ו... נכנס לתוכה. אני עוד עמדתי מולה והיא מצצה לי עד שאמרתי די... ודודו ברוב אדיבותו יצא ממנה ואני לבשתי במהירות את הקונדום והתחלתי לזיין אותה. זה היה טוב ועוד יותר טוב היה לגלות שהיא אוהבת את זה חזק. כל פעם דרשה ממני, חזק יותר, ואני תפסתי את מותניה בכוח וטלטלתי אותה קדימה אחורה כשמידי פעם גם הורדתי לה פליק קטן על התחת.

ואחרי זמן מה התחלפתי עם רונן שזיין אותה אף הוא. זה היה מן משחק כיסאות כזה, אחד בפה שלה, אחד בכוס שלה ואחד בצד משחק לה עם השדיים. אחר כך הפכנו אותה ואז המציצה הפכה להיות קצת יותר ... ישבתי עליה ופשוט זיינתי אותה בפה. אף פעם לא עשיתי את זה.

רונן היה ראשון שגמר. הוא הוריד את הקונדום והתחיל לאונן מולה על הפנים, ממש כמו בסרטים. היא מצצה לו קצת ואז הוא השפריץ עליה. גם דודו עשה אותו דבר ואני בעקבותיהם...

ואחר כך ישבנו בסלון שרועים על הספה והרצפה מתנשמים, מתנשפים.

אבל מסתבר שזה לא הספיק לה. היא שישבה לידי שיחקה לי בזין כאילו ניסתה להעמיד אותו שוב. "תמצצי לי" ביקשתי ממנה והיא כאילו רק ציפתה לבקשה הזו, הסתערה על הזין שלי והתחילה למצוץ.

תוך דקה קצרה הזין שלי נעמד שוב ומיד היא הגישה לי קונדום כדי שאזיין אותה שוב. רונן ודודו עוד צפו בנו עייפים וקצת מותשים, אבל כנראה שהמראה העיר אותם, משום שאחרי עשר דקות כבר היו זקורים ומוגנים בקונדומים.

הפור שהיה לי עליהם נתן לי הזדמנות גם לגמור לפניהם ולהסתכל ולראות כמה שהיא חמודה ומתוקה ופתאום הזדחלה לתוכי התחושה שיותר משאנחנו רצינו לזיין אותה, היא רצתה שיזיינו אותה ואנחנו בסך הכל הזדמנות.

בכל אופן זה לא נגמר רק בסיבוב שני, אלא אחר כך בסיבוב שלישי קצר (גמרתי לה מהר בפה) ודודו עוד זיין אותה באיטיות במשך דקות ארוכות.

כשפגשנו אותה שוב במשרדים של מר לוי, לחתימה על חוזה ההשקעה, היא נראתה שוב קורקטית ונחמדה, לא מסגירה דבר. רק כשהוא שאל אותנו אם קיבלנו מה שרצינו, החלפנו מבטים מחויכים ובסוף פלטנו שכן.