המחנכת של גימל שלוש

בדרך כלל את שעות הערב המוקדמות הייתה מקדישה לבעל ולשני ילדים, ארוחות ערב, התארגנות, שיחות קלות על מה עבר היום. בין תשע לעשר היו מתחילות שיחות ההורים. היא תמיד עודדה אותם להתקשר, לדבר על הילדים שלהם ובעצם על כל דבר ותמיד היו שיחות, לפעמים טענות, לפעמים בעיות. אבל בימי שני וחמישי הייתה סוגרת את הטלפון מוקדם, נוסעת לחדר הכושר ומתחילה להתאמן. קצת ריצה על המכשיר, קצת משקולות ותמיד תמיד הייתה מסיימת בספינינג. אולי הכיסא, אולי התנוחה ואולי רק העובדה שזה היה המכשיר האחרון, בכל מקרה כשהייתה רוכבת, הייתה חשה את החום בשיפולי הבטן, את התאווה שהולכת וממלאת את ליבה.

 

אחרי המקלחת עם הבגדים הקצרצרים, הייתה מרגישה שהיא נשרפת, להבות בוערות בחלציה. היא יצאה אל המקום ההוא, הקבוע. זה לא שהיא הייתה היחידה שמגיעה לשם אבל ללא ספק היא הייתה הקבועה וגם היחידה שהגיעה לאט. משום מה הבנות האחרות היו מגיעות עם מישהו אולי מתוך חשש ורצון שיהיה מישהו זמין שישמור עליהן ואולי בעצם כי זה היה משהו של זוג. בכל אופן, לא היה לה יותר מידי קשר עם האחרות. היא הייתה נעצרת תוך שמירת מרחק די גדול מהבנות האחרות.

 

לרוב הייתה מתחילה עם משמושי חלון, כך הייתה מכנה את זה. ישיבה במכונית על כיסא שעון לאחור, רגליים מפושקות וחלון פתוח שהיה יותר מהכל מהווה הזמנה. אבל הערב, הכל היה קצת הפוך. ראשית, לא היה לה הרבה זמן, הבטיחה לבעלה שלא תתעכב, זה עוד מילא, אבל ביציאה ממכון הכושר פגשה חברה שלא נפגשה עמה הרבה זמן וזו האריכה בשיחה. היא לא מדדה זמן, אבל כל שניה בערה בה.

 

היא הגיעה אל מקום החניה וכשראתה את השעה, ידעה שייש לה קצת פחות מארבעים וחמש דקות. המקום עוד לא המה מאנשים ופעילות כפי שהיה בדרך כלל, אלא רק שתי מכוניות שעשו מעגלים גדולים ועוד שניים או שלושה גברים שהסתובבו לבדם, עישנו וחיכו לאקשן.

 

בגלל קוצר הזמן החליטה לוותר על שלב משמושי המכונית. היא יצאה מתוכה, פתחה שלושה כפתורים בחולצה ו… נשענה על מכסה המנוע, מנענעת את אגנה באטיות הנה והנה, בתנועה מזמינה.

 

היא הרגישה איך זה מתרגש בתוכה, כאשר חשה את הנגיעה הראשונה במותניה. היא לא הסתכלה לאחור, לא תמיד אהבה לראות ולדעת מי שם. היו לו ידיים קלילות ועדינות. הוא נגע בישבנה ואז חיבק אותה קלות, זיהה את כפתורי החולצה הפתוחים ושלח יד חוקרת פנימה. היד הלכה וחדרה עד שחפנה כולה את שדה.

 

זה כל כך חירמן אותה, הנגיעה הזו, הצביטה הקלה בשד. כאשר הוא חלץ את השד החוצה ואחר כך גם את השד השני החלה להאנח קלות, מתמכרת כולה למגע הגברי. מזווית עינה הבחינה בגבר נוסף שנעמד קרוב. הא התלבט לרגע ואז שלח יד חוששת לרגע כדי לגעת לה בשד המטלטל. כן, תיגע בי, הזמינה אותו בתוך ליבה והוא כאילו שמע את מחשבותיה ותפס את השד.

 

החצאית הופשלה כלפי מעלה. היא חשה את הרוח הקלה הנושבת ומלטפת את גופה. האיש מאחור פישק אותה, החליק יד בין רגליה, לבטח חש את הרטיבות הפושה שם. הוא החליק עוד פעם את היד והפעם דחף את קצה האצבע פנימה, גורם לה לפלוט מגרונה אנחת הנאה. זה היה טוב ומגרה כל כך. משום מה הוא החליט שהוא רוצה לטעום אותה. יש כאלו. היא חשה איך הוא מפשק אותה קלות ואת הלשון שמלכחת את הכוס שלה.

 

עוד גבר הופיע. כשהרימה את ראשה הבחינה שהוא עם זין שלוף. בתנועת יד קלה הזמינה אותו להתקרב והוא עשה צעד אחד לקראתה. היא שלחה יד ואחזה באיבר החם והקשה. היא אהבה את האיברים הזרים האלו, הלא מוכרים. היא משכה אותו עוד קצת ואז התכופפה לפנים בתנועה כמעט בלתי אפשרית כדי שתוכל ללקק אותו, לפחות קצת.

 

הגבר שמאחור נצמד אליה, היא חשה את האיבר הזקור שמתחכך בה. הוא העמיד אותו בין רגליה והניע את עצמו, מרגש אותה עוד יותר. היא תפסה שהוא מחכה, מחכה לה. היא הושיטה יד אל בין רגליה, נגעה בזין שנע על פתח הכוס שלה ואחרי קצת ליטופים כיוונה אותו לתוכה.

 

הוא חדר פנימה… זה היה כל כך טוב. זין זר של גבר זר שהיא מעולם לא פגשה וגם לא הייתה לה כוונה לפגוש שוב שנכנס לתוך גופה דרך הפתח הרעב. הוא נע בתוכה בתנועות איטיות מחליק את עצמו עם הרטיבות הפנימית שלה. זה היה לה ממש טוב.

 

היא כל כך אהבה את זה, להיות מרוחה על קצה המכונית, מאחוריה מישהו שזיין אותה במרץ, לפניה זין אחר שהיא משתדלת להכניס לפחות רק את קצהו לפיה, ועוד מישהו שממשמש את שדיה, סוחט אותם, צובט את הפטמות, ממש משחק בהם.

 

מעולם לא ידעה להסביר את התאווה הזו. היא גילתה את עצם העניין באינטרנט, קראה איזשהו תיאור כמעט סתמי וזה ריגש אותה נורא. היא קראה שוב ושוב ואז כתבה לאותו כותב ושאלה אותו עד כמה התיאור הוא אמיתי. "לא, הוא לא אמיתי, הוא פרי הדמיון שלי" כתב לה בהגינות, "אבל הוא יכול להיות אמיתי, אם למשל היית רוצה".

 

היא רצתה, היא ממש רצתה, אבל פחדה כל כך. רק אחרי כמה שבועות שבהן הייתה מרוגשת ומחורמנת רוב הזמן, הסכימה לנסות. הם נפגשו שם באיזה מגרש חניה והוא הופיע ויחד איתו עוד שלושה אנשים שהזמין. היא מצאה שזה עושה לה את זה בגדול, לפגוש זרים בערב חשוך, לגעת בהם, לתת להם לגעת בה, לקיים איתם יחסי מין.

 

אחרי הפעם הראשונה הוא ארגן עבורה גם פעם שניה ושלישית ואיכשהו השמועה הופצה מפה לאוזן ולאט לאט המקום הפך להיות מקום מפגש לזרים…

 

היא התאכזבה מעט כאשר הזין נסוג מתוכה. היא הרגישה אותו משפריץ את זרעו החם על גופה… לרגע הביטה לאחור וראתה אותו מעלה את מכנסיו, מסתובב והולך. את מקומו תפס הבחור ששיחק לה בשדיים. הוא כבר היה רציני יותר, גדול יותר ונחוש יותר. התנועות שלו בתוכה היה מהירות וחזקות. היא הרגישה איך האורגזמה הראשונה הולכת ומתבשלת בתוכה, כמו איזה תבשיל שבהתחלה היה על אש קטנה, אחר כך על אש בינוניות ואחרי שנוספו קצת תבלינים, החל לבעבע.

 

היא ניקתה את הראש ממחשבות והתרכזה רק בחושה החזקה שבתוכה. היא הרפתה מעט ואז לחצה. ההתפוצצות הזאת הגיעה וגרמה לה לרעוד. הגבר שבתוכה עצר לרגע, גיחך מעט וכשנרגעה המשיך שוב לזיין אותה עד שגמר עליה.

 

היה לה זמן רק לעוד אחד, בעצם שניים, אחד שחדר פנימה והשני שהיה לפניה והיא גחנה כלפיו ומצצה לו. שניהם אחזו בה ונדחפו פנימה כמעט בקצב אחיד. זה היה מרגש…

 

היא גמרה עוד פעם אחת וחיכתה בסבלנות כדי שהשניים אף הם יגמרו. או אז נכנסה למכונית, שלפה את המגבת מהתיק, ניגבה את עצמה וסידרה את לבושה. היא גם ככה חרגה מגבולות הזמן שהקציבה לעצמה. היא נהגה הביתה ובחניה לבשה בזריזות את הטרנינג על הבגדים כדי להיכנס הביתה ומשם ישר למקלחת…

 

בעלה כבר עמד לפני יציאה למפגש עם חברים. הוא נפרד ממנה בקריאות דרך הדלת. היא יצאה וראתה שעל הטלפון הסלולרי מחכות לה שתי הודעות משתי אימהות. אחרי ששמעה אחת מהן, התקשרה אל אותה אמא כדי לדבר על התנהגות בנה בבית הספר בכיתה גימל שלוש.