אישה אחת ושני חיילים

"את חייבת זיון טוב ובשביל זה יש לי מישהו בשבילך" אמרה לי הילה וחייכה כממתיקת סוד. עשיתי פרצוף של "לא יודעת" אבל מאחר ולא אמרתי לא, היא כבר נכנסה לתנופה, פתחה את רשימת אנשי הקשר שלה באייפון והחלה לעבור על השמות, "זה לא, זה לא, עם זה לא כדאי לך, לזה יש זין קטן, זה גומר מהר…" ופתאום היא נעצרה. "אני יודעת מה את צריכה".

היא צדקה, באמת הייתי צריכה זיון טוב. למעשה הייתי צריכה מגע של גבר. בהתחלה לא חשבתי שזה כל כך יחסר לי, לא הרגשתי שום רעב למין. אחרי הפרידה מעומר, הייתי מעין סוג של דיכאון. כלומר, לא מרה שחורה, אבל פשוט הייתי הולכת לעבודה, חוזרת, מסתגרת בבית מול הטלוויזיה וממעטת לצאת לבלות.

הילה טענה שככה מרגישות כל הגרושות ובעצם בעיקרון אפשר לומר שאני גרושה, גם אם לא ממש היינו נשואים. גם כאן היא צדקה, עומר ואני היינו ביחד במשך חמש שנים ביחד, שכרנו דירה בתל אביב ביחד, ניהלנו חשבון בנק משותף, קנינו הכל ביחד, ומתישהו במקום להמשיך את החיים המשותפים ביחד, נפרדנו. הוא עזב למושב של הוריו ואני… אני החלטתי להישאר בעיר הגדולה. אמנם לא היו  לי הרבה חברים ומכרים, אבל בכל זאת, כבר התרגלתי לעיר, עבדתי במקום עבודה קבוע, היו לי שני בתי קפה שפקדתי אותם לפרקים ובקיצור הרגשתי שזה מקומי. אז אחרי שנפרדנו, באופן פיזי, כלומר, חילקנו את הרכוש המשותף, סגרנו את החשבון בבנק ואמרנו שלום זה לזו, גם הייתי צריכה להפרד ממנו באופן נפשי וללמוד לחיות לבד. וזה לקח לי המון זמן לא לחפש אותו באמצע הלילה ולא לחשוב עליו כשקשה לי וכשהגעגועים נרגעו, החלה תחושת הבדידות והרצון למגע לעלות, מגע של גבר.

 

זה מתחיל עם הצורך בעור, שיד גברית תיגע, תלטף, אחר כך זה ממשיך לפנים ולראש ומשם לנקודות אחרות בגוף, בחזה, משם יורד לבטן ואז אל בין הרגליים. כן, הכמיהה לגבר שיגעה אותי והילה הרגישה אותי.

"לא אחד, אלא שניים" אמרה פתאום וחייכה ואני פקחתי עיניים. "השתגעת? מה פתאום שני גברים?" אבל היא כבר הייתה משוכנעת…

"תשמעי" החלה לספר לי. ישבתי עם שתי חברות שלי ואחת מהן סיפרה על כך שפגשה שני חיילים. וזו הייתה אחת החוויות הכי טובות שהיו לה. החברה השנייה שישבה איתנו, התלהבה ואז היא העבירה אותם אליה, כן, בדיוק מה שאת שומעת, פשוט העבירה את שניהם. ואז אחרי כמה זמן היא סיפרה לי שהיא נהנתה כמו שלא נהנתה שנים והמליצה לי לקחת אותם בחום." הילה הייתה משועשעת, "החלטתי ללכת על זה. הם צעירים ממש, כלומר, אפשר לומר עליהם שעדיין היו להן טיפות חלב על השפתיים."

"כמה צעירים?" זרמתי איתה

"חיילים, אבל כאלו שעוד נותר להם זמן לשרת, אבל זה לא הקטע" אמרה משושעשעת, הקטע שהם היו מצויידים ממש טוב, וזה בעיני היה חשוב. וחוץ מזה הם היו כאלו חמודים, את מכירה את הגברים האלו שככל שהם מתבגרים, הם הופכים להיות מעצבנים, משחקים כל הזמן משחקי כוח, נעשים פסיב אגרסיב, שני החמודים האלו היו ממש לעניין והעיקר, הם עשו כל מה שביקשתי מהם והכי חשוב, זה שבערך חמש דקות אחרי שהם גמרו, הם שוב נכנסו לכושר… בקיצור, הם בשבילך…"

סירבתי בעדינות והילה לחצה ושוב סירבתי ושוב לחצה ושוב סיפרה על הלילות שבילתה עמם. "לילות???" תמהתי, "כן לילות" השיבה קצת סמוקה, "באמת, שווים".

ואחרי שנפרדנו היא התקשרה אלי בשעות הערב המאוחרות ושוב ניסתה לשכנע ואני… בסוף נשברתי.

אם אפשר לומר ככה, והחלטתי ללכת על זה וקיבלתי את מספר הטלפון של אחד מהם.

זו הייתה אחת השיחות ההזויות שניהלתי אי פעם בחיי, היא נשמעה משהו כמו, שלום, קיבלתי את הטלפון שלך מהילה, היא המליצה לי לפגוש אותך ואת החבר שלך. ובתגובה הוא ענה לי שהם יפגשו אותי בשימחה, באיזה יום נוח לי ובאיזו שעה. קבעתי איתו למחרת, אם כבר אז כבר. קבענו לשעה מוקדמת יחסית והוא ביקש, שאם זה לא קשה לי, שאכין להם ארוחת ערב, כי הם יגיעו ישר ממשמרת.

חצי לילה הייתי ערה וחשבתי על מה שמצפה לי. היו לי רגעים בהם התרגשתי, והיו רגעים שחשבתי שזה מטופש ולא מתאים. בכל אופן, קבעתי והחלטתי ללכת על זה.

חצי שעה לפני שהם היו אמורים להגיע, התקשרה אלי הילה, בפעם המי יודע כמה במהלך היום וסיפקה לי  "הוראות הפעלה" לשני החבר'ה האלו, משהו שנשמע "את חייבת להגיד להם מה את רוצה, איפה, כמה ולמה, בקיצור, אל תהיי ביישנית ואל תשכחי שהם יעשו הכל, אבל באמת את כל מה שתרצי" ולקראת סיום השיחה הוסיפה, "ואל תסתפקי בפעם אחת, אלא תמשיכי איתם עד שתרגישי שאת לא מסוגלת יותר…"

שי ויובל  הגיעו באיחור קטן של חמש דקות. הם התנצלו עשר פעמים על האיחור. בחנתי אותם. שני חיילים צעירים, לא מרשימים במיוחד במראם. אחד בהיר, השני קצת כהה. שניהם לבשו מדים והקלישאה שגברים סקסיים במיוחד במדים, לא ממש עבדה עליהם. הם לעומתי, ממש לא היו נבוכים וזה הרגיש להם נוח מאוד להכנס לדירה, לסקור את הסלון המואר בנרות ולבקש ממני משהו לאכול. זה היה הזוי ברמות.  עמדתי במטבח, וטיגנתי להם פרנץ' טוסט. כל אחד מהם, בתור,ו נכנס למקלחת ויצא עטוף במגבת. שניהם עם הדיסקית קשורה לצווארם.

כשגמרו לאכול, הזמנתי אותם לסלון. ישבתי על הספה, הם ישבו לידי. הייתה מבוכה קלה. איך מתחילים, מי מתחיל? מה עושים? אמנם הייתי מבוגרת מהם בכמה שנים, אבל הרבה פחות מנוסה. אחד מהם שאל "שנתחיל" ואני שהסמקתי, עניתי שכן ולא הצלחתי שלא לחשוב על זה שכל העניין קרוב למערכון מאשר לסרט כחול. אבל אז... אז... אז...

הם נישקו וליטפו אותי בכל הגוף וכאשר המגבות ירדו ונגעתי, הרגשתי שלכל אחד בין הרגליים יש איבר שהמילה "גדול" תהיה קטנה עליו. למרות שנראו קצת בוקים, הם היו עדינים וידעו איך לגעת. כשהייתי ערומה, אחד מהם כרע בין רגלי והחל לאכול אותי. השני ליטף אותי בשדיים, נגע, מצץ ואחר כך התחלפו ביניהם. כמה משונה להשוות בין הקצב, העוצמה, אולי אפילו הטעם למרות שמשונה לי להגיד את זה, בין הלשונות שלהם.

הרגשתי גל של תשוקה ותאווה שמציפים אותי. התחושה של הצורך בזין הלכה והתגברה בי. ממש בקושי הדפתי אחד מהם אל השטיח והתיישבתי עליו, יורדת לאטי מרגישה את החדירה בתוכי. זין נפלא, כאילו עיצבו אותו במיוחד עבורי, עבה אך לא יותר מידי. רכבתי עליו בעוד הבחור השני הסתכל עלינו מעל לספה. "בוא" הזמנתי אותו. רציתי למצוץ לו. משפט שלא חשבתי שאוציא אי פעם מפי, אבל ממש ממש רציתי את הזין שלו בפה שלי. הוא נעמד מעל לחברו בפישוק רחב ואני הכנסתי אותו לפי. ממש נזקקתי לענות על תחושת המלאות גם בפה. אחרי כמה דקות, ביקשתי מהם שיתחלפו. שוב, דומה אבל שונה, בייחוד כשהטעם בפה היה מעורב בטעם התאווה שלי.

הרגשתי איך הבחור שמתחתי מתעצם, מתנפח. הרגשתי איך הוא פועם בתוכי בעוצמה, מה שכל כך גירה אותי. בפינת הראש הבהבה בי המחשבה על כך שבעצם הוא בלי קונדום אבל... אוי, זה כל כך נעים להרגיש גבר גומר בתוכך ובלאו הכי התחלתי להשתמש לפני חודשיים בגלולות. נשכבתי על הגב ומשכתי את הבחור מפי שישכב עלי. הוא לא התמהמה. לתנוחה המיסיונרית יש יתרונות וחסרונות אבל מטיבה היא פשוט אחרת לגמרי מתנוחת הרכיבה, המיקומים שהזין מגיע אליהם שונים. כאן גם הקצב נקבע על ידי הגבר. הבחור תחילה הוא נע בתוכי במהירות, אבל אני רציתי אותו בקצב קצת איטי יותר ובחדירות חזקות יותר ונזכרתי בחברות שלי. "עצור רגע" ביקשתי ממנו והוא הביט בי בעיניים תוהות. "חזק יותר ולאט יותר" אמרתי נבוכה וכשחזר לנוע, היה בדיוק כמו שרציתי. התנועות האלו היו כנראה טובות גם לו, כי כמו חברו, פתאום נעצר בתוכי וירה.

הוא חייך אלי ויצא. "בואו ננוח קצת" הצעתי ושלחתי את אחד מהם להביא שתייה קרה מהמקרר. הוא הביא בקבוק מים קרים וכוסות ואחרי ששתינו, הבחור שמזג הצמיד את הבקבוק הקר לגופי. זה היה קר ונעים כל כך. פתאום רציתי עוד. עשיתי מן פרצוף כזה, ושניהם צחקקו. אחד מהם הביא את הזין שלו לפי, השני כבר היה מוכן ופתאום אחרי דקה הייתי על ארבע כשאחד מהם תופס חזק במתני בעוד השני מזיין אותי בפה. יאמממי… הילה באמת צדקה,  הצמד חמד האלו, היו ממש זין בהזמנה. הרגשתי איך האורגזמה הראשונה הולכת ונבנית בתוכי. בדרך כלל אני גומרת די מהר, אבל הפעם הייתי צריכה להתאמץ קצת יותר. היא באה, היא באה חזק וטלטלה אותי בפנים לא פחות ממה שהידיים האוחזות בי טלטלו אותי. נזכרתי שוב שכל מה שאני צריכה זה לבקש ובהמשך הערב ביקשתי, ביקשתי וביקשתי והם... הם נענו לכל בקשה. כשהלכו מיהרתי לדווח להילהי שאני לא מסוגלת לזוז, אבל אני רוצה אותם לעוד לילה ורגע לפני שנרדמתי חשבתי לעצמי שזו באמת הייתה חוויה שלא אשכח ובעיקר, אני רוצה עוד, הרבה עוד.