תרגיל לשלישייה
הכל התחיל עם יובל.  "אתה רוצה זיונים?" שאלי. עניתי שכן. "אתה רוצה הרבה זיונים?" המשיך להלהיב אותי כאילו היה איזה פרסומת בערוץ 2. בטח שאני רוצה, איזו שאלה. איזה גבר לא רוצה הרבה זיונים. בטח כאשר מדובר בסטודנט בן 24 שכל היום העיניים שלו יוצאות מחוריהן כאשר הקמפוס מלא כוסיות. "אז תקשיב" אמר לי.

הרעיון היה מטורף והזוי וברגע ראשון אפילו די דחה אותי, אבל כשהתייעצתי עם ענתי ידידה שלי היא אמרה שזה רעיון ענק. "אני מבטיחה שאם... אז אצטרף אליכם" ואחר כך הוסיפה, "בעצם אני רוצה להיות הפיילוט שלכם". נדהמתי. "את רצינית?" "נשבעת לך.

ענתי... הו, כמה שחשקתי בה. היא תמיד עשתה לי טיזינג אבל אף פעם לא הגענו לעיקר. "מתישהו" נהגה לצחקק. אבל המתישהו הזה מסתבר הגיע ורק בשביל לזיין את ענתי, הייתי מוכן לעשות הכל.

עוד כמה ימים של התחבטויות הסכמתי. נפגשנו שלושתנו בדירה שלי. שעתיים וחצי קודם לכן סידרתי וניקיתי אותה במיוחד, ולמרות זאת כאשר ענתי נכנסה אמרה שזה בית כזה מבולגן ומלוכלך שעדיף היה אילו נפגשנו אצלה. קצת נעלבתי, אבל היא כדי להפיס את דעתי, אמרה רק שהיא מקניטה אותי.

הייתי צריך קצת אלכוהול. היה לי חצי בקבוק וודקה בפריזר ושתינו אותה נקיה. ואז ענתי הציעה שנלך לאמבטיה.

יובל התפשט ראשון. הוא היה ארוך וענוג. הזין שלו היה רפוי.

 "עכשיו אתה" אמרה לי ואני הורדתי את הבגדים. עד הרגע זה היה כאילו רגיל, אבל... עכשיו נכנסנו שנינו, יובל ואני למקלחת. היינו נבוכים נורא. אף פעם לא הייתי בכזאת אינטימיות עם גבר אחר, אבל זה בעצם היה הרעיון, לפרסם תמונות של שנינו ביחד, נוגעים, מצליבים חרבות ולהזמין מישהי שלישית. גם יובל, ואחר כך גם ענתי, אמרו את אותו דבר, שאין בחורה הרפתקנית שתראה את התמונות שלא תרצה להשתתף. "תחשוב על זה, הפנטזיה של כל גבר זה לראות ואחר כך גם לבלות עם שתי נשים" אמרה בעיניים מנצנצות, "אז אנחנו בדיוק אותו דבר, רק הפוך".

יובל היה נועז ראשון. הוא לקח את הסבון, סיבן את עצמו ואז הניח את שתי הידיים שלו על כתפי והתחיל לסבן את החזה שלי. זה לא היה לא נעים, להפך, היה בזה משהו אחר. הוא היה איטי, ליטף אותי עם הסבון ולאט לאט ירד אל הזין שלי.

הרגשתי את אצבעותיו חולפות על בטני, יורדות אט אט כלפי מטה ו... אז נגע. זו הייתה הפעם הראשונה בחיי שגבר אחר נגע בזין שלי. ומשום מה  לא רק שהנגיעה לא דחתה אותי, אלא אפילו נעמה לי. הוא ליטף קלות, חפן את הזין ביד אחת ובשנייה העביר לאורכו את הסבון.

לקחתי אוויר. הטיפול בזין היה כל כך עדין, כל כך נעים, הוא הלך והתמלא, הלך והתייצב עד שהזדקר כולו. הוא המשיך לשחק לי עם הזין ואז הושיט לי את הסבון. תפסתי את הזין שלו בשתי ידיים. הוא לא היה רפוי כל כך. ליטפתי אותו זו הייתה תחושה כל כך משונה להחזיק זין של גבר אחר ביד. איכשהו זה היה מוכר לי וזר לי. הוא לא עזב לי אלא רק המשיך לעשות לי ביד מלאה סבון ואני לו. שנינו היינו זקורים.

אם לא הייתה פולטת אנחת חרמנות, לא היינו שמים לב לנוכחות של ענתי, אבל היא הייתה שם בפה פעור ובפנים בוערות. היא היא התנשמה בכבדות. "אני חייבת לצלם אתכם" אמרה ומיד נעלמה וחזרה תוך דקה עם הפלאפון שלה.

באותו רגע זה נראה כל כך לא משמעותי. ישבנו צמודים באמבטיה זה מול זה, ידיים מכוסות סבון כל אחד אוחז באיבר של השני ושנינו מאוננים אחד לשני בעדינות בהרבה עונג.

שמעתי וראיתי את ענתי מעלינו, מצלמת אותנו, אבל הרגשתי כאילו אני בטריפ. זה היה כל כך נעים. פתאום הבנתי את כל הגייז. תמיד חשבתי לעצמי שאני לא מבין אותם, אני הרי כל כך אוהב נשים, אבל פתאום תפסתי, רק גבר יודע לגעת בגבר אחר, פשוט צריך לעשות את מה שאתה רוצה שהוא יעשה לך, זה הכל.

ובכל זאת, יובל אחרי עוד כמה תחינות הרפה, נעמד, שטף את עצמו ואותי ויצא מהאמבטיה. ניגבנו זה את זה, והלכנו מהר לחדר השינה.

ענתי כבר הייתה ללא בגדים. הסתכלתי עליה כלא מאמין. הזונה הזו סוף סוף ערומה במיטה שלי, רק בגלל שנגעתי בזין אחר? רק בגלל שמישהו אחר, גבר נגע בזין שלי?

נשכבנו כל אחד מהצד השני של ענתי, נגענו בה, ליטפנו אותה, יובל ירד לה, אני ינקתי את שדיה עד ש... אני לא יודע מה, פתאום יובל נגע בי. זה היה מרטיט. הוא התרחק רגע מהזין שלי ואני בהחלטה של רגע לקחתי את ידו והנחתי אותה על הזין שלי. הוא הרים רגע את ראשו וחייך אלי ואז עשה משהו שלא אשכח אותו כל ימי חיי.

הוא תפס לי את הזין ביחד, נשכב לצידי והחל למצוץ לי בעדינות את הפטמה. ידו לא הפסיקה לרגע לאונן לי את הזין. בליקוק רטוב עבר אל הפטמה השנייה שלי. ענתי שהרגישה פתאום מוזנחת  הסתובבה ונשכבה על הצד, לרגע צפתה בנו ואז הצמידה את שפתיה לשלי ונישקה אותי.

בתנועות איטיות יובל ירד לאורך החזה והבטן, הוא נשף לי על הזין. אני מצידי המשכתי להתנשק עם ענתי בלהט.

לשון חמה ליקקה את כיפת הזין שלי. מבלי משים וכמעט בתנועות אינסטינקטיביות, ליטפתי את שערות ראשו. הוא המשיך ללקק לי את הזין בעדינות. התרגשתי על כל תנועה, כל מגע. ואז הוא הכניס אותו לפה ואני נאנחתי. זה היה טוב כל כך. ענתי נאנחה יחד איתי. היא הגלישה את עצמה כלפי מטה, מתלבטת רגע ואז השקיעה את עצמה בין הרגליים של יובל.  שמעתי אותה מוצצת לו. נשכתי את השפתיים, כיווצתי את עצמי, הרפיתי, זה היה כל כך טוב. יובל מצץ לי בכזאת מיומנות, עמוק, אבל לא חזק, רטוב, אבל לא יותר מידי, בידו האחת אחז בביצים שלי.

"אני גומר,"  אמרתי בלחש, "אני גומר, אמרתי בקול רם, "אני גומר" צעקתי. יובל לרגע אחד לא הפסיק את תנועות ראשו מעלה מטה, מכניס ומוציא את הזין שלי מפיו.

גמרתי בצעקה אל תוך הפה של יובל. גם עכשיו הוא לא הפסיק, אלא המשיך ומצץ עוד ועוד, בלע את כל מה שפלטתי.

רק כשמשכתי את עצמי ממנו, נשכב על הגב והניח לענתי למצוץ לו. הסתכלתי עליה בעיון, זה היה מגרה ומפתה, אבל... למרות שהיא בחיים לא מצצה לי, מהצד נראה לי שהיא מוצצת הרבה פחות טוב מיובל.