חליבה שבועית

הייתי זקוקה למנוחה קלה, לצבור כוחות, ולכן פתחתי את הטלוויזיה, הושבתי מולה את עמיר והלכתי למיטה. צנחתי.

ליטופים עדינים בפנים העירו אותי משנתי. "עוד" ביקשתי בפינוק. דני עם ידי הזהב שלו לש את כתפי וגבי מעניק לי במסג' קל וליטופים. כמו כל יום שני חזר מהעבודה מוקדם כדי לקחת את עמיר לסיבוב והעיקר כד שלא להיות בבית.

"התעוררת?" שאל כדי לוודא ונישק אותי במצח.

"כן" עניתי לו. "מה השעה?"

"רבע לארבע" אוי, כבר מאוחר, זינקתי מהמיטה. בארבע היה אמור להגיע הלקוח הראשון. לא היה לי זמן למקלחת. הוצאתי אותו מהר מחדר השינה, נישקתי את עמיר וגירשתי אותם ממש בכוח החוצה. אסור היה להם לחזור לפני שמונה.

עוד בטרם הספקתי לסדר, נשמעו דפיקות. הלקוח הראשון הגיע.

משונה איך החיים מובילים אותנו לכל מיני מקומות. לפני שש שנים יצאתי עם בחור ששמו אורן. הוא היה חמוד והכל היה טוב חוץ מזה שלא אהב להזדיין. הדבר היחידי שאהב זה שאני מאוננת אותו בצורה מיוחדת. כשהוא עומד על ארבע ואני תופסת את הזין שלו כלפי מטה ולפעמים גם בנטייה אחורה. ככה הוא אהב. לקח לו הרבה זמן להסביר לי איך ולהבהיר לי שזה לא רק שלא כואב לו, אלא ככה הוא אוהב.

אחר כך נפרדנו ואז פגשתי את דני, אחרי שנה של ביחד התחתנו ונולד לנו עמיר המקסים. אפשר לומר שהיינו זוג ממוצע לחלוטין. דני עבד בהייטק והרוויח בסדר, לא המון, אבל כאמור בסדר גמור, אני עבדתי בתור מורה. אמנם גמרנו את החודש, אבל לא יותר מזה. ההוצאות על שכ"ד, על ילד בגן פרטי ובכלל על החיים הן כאלו שגם משפחות שסוגרות קרוב ל-18 אלף שקל יכולות אולי לחיות ברווחה מסוימת, אבל בשום פנים ואופן לא לחסוך, בטח שלא לשלם משכנתה.

ואז יום אחד בקניות פגשתי את אורן. זו הייתה פגישה קצת משונה. הוא התלהב במיוחד לפגוש אותי, אני קצת פחות. דיברנו די הרבה, למעשה לאורך כל הקניות. הוא סיפר לי שעדיין הוא מתגעגע אלי ואפילו מפנטז עלי, "בייחוד אל איך שהיית עושה לי ביד" אמר.

בדרך כשליווה אותי למכונית, אמר לי שהוא מוכן, לא בעצם הוא רוצה להמשיך לפגוש אותי ושאעשה לו ביד ככה, והוא מוכן לשלם לי על זה.

"השתגעת?" התרגזתי עליו.

"מה יש?" ניסה להפיס את רוחי, זה בסה"כ מסאג', מסג' בזין, זה הכל.

בערב סיפרתי את הכל לדני והופתעתי מתגובתו. "תשמעי, אני לא מת על הרעיון הזה, אבל עם יד על הלב, אם את לבושה, לבושה כפפות ועושה להם ביד ככה, אז אין לי שום בעיה עם זה". אחחח, איזה בעל יש לי.

הרעיון הלך והתגלגל עוד ועוד. ואז הרמתי טלפון לאורן ובקול רועד אמרתי לו את התעריף. "מאתיים חמישים שקל לפעם אחת, שעה, שום דבר מעבר לזה".

הוא הסכים.

אחרי שבוע הגיע, התפשט נעמד לי על הרצפה ואני כרעתי מאחוריו, משחתי אותו בשמן תינוקות, תפסתי לו את הזין בכפפות רפואיות דקות כאלו ותוך עשרים דקות גמר לתוך טישו. אחר כך שתינו קפה, הוא שילם לי 250 שקל ושאל אם אפשר לבוא גם בשבוע הבא.

זה היה הרגע שבוא העניין הפך לעסק. דני צילם אותי ואת אורן בלי פנים, פרסם את התמונות באינטרנט, קנינו טוקמן שמקבל שיחות בלבד ו... הדברים החלו לתקתק.

הלקוח הראשון שהיה לי להיום היה רוני הסטודנט. תמיד תהיתי למה הוא בכלל צריך אותי. הרי הוא היה כזה חתיך וכזה נחמד ולבטח היה יכול להשיג בחורות. אבל לא שאלתי שאלות מיותרות. הוא בא, התפשט לגמרי ונשען על שרפרף קטן שקנינו במיוחד לעניין. התיישבתי מאחוריו על הרצפה, תפסתי לו את הזין, שימנתי אותו קלות והתחלתי לעבוד.

הלקוח השני לאותו יום היה פלג, עורך דין.שהגיע רק פעם בחודש. הוא רצה לעמוד על השולחן הסלוני שלנו (מאיקאה) ערום במשך דקות ארוכות כאשר מידי פעם הייתי מצליפה בישבנו בשוט שהביא עמו  במיוחד. רק אחרי רבע שעה, הייתי מתיישבת לצידו ומאוננת אותו אל קערית פלסטיק קטנה. זה הזכיר לי כל כך חליבת פרה. תמיד התאפקתי שלא לצחוק.

אחרי פלג, הייתה לי הפסקה של שעה ואחר כך הגיע בחור מבוגר יחסית בפעם הראשונה. הוא ראה את התמונות, התקשר, קיבל פרטים. הוא היה נבוך נורא כשביקשתי ממנו להתפשט. "את עושה יותר מזה?" שאל פתאום.

"לא, רק ככה, רק ביד ורק בתנוחה הזו" עניתי ולמרות זאת, כשהוסיף לי עוד חמש מאות שקל נכנעתי ומצצתי לו. כמובן שלא הסכמתי שיגמור לי בפה. אחר כך הרגשתי רע עם זה ונשבעתי בפעם המאה שלא לעשות את זה יותר. לפעמים אני חוצה את הגבול, אבל רק בקטנה.

הלקוח האחרון להיום היה אייל. הוא היה משהו מיוחד. כשהגיע, עטפתי את צווארו בקולר של כלב, אל הקולר הייתה רצועה. בהתחלה הולכתי אותו לאורך הסלון ממש כמו כלב, אחר כך לקחתי איזה צעצוע של עמיר, זרקתי והוא בנביחות קלות היה רץ תופס את הצעצוע בפיו ומחזיר לי אותו כשאני מלטפת את ראשו ואומרת לו שהוא כלב טוב. כך כמה פעמים עד שלבסוף הייתי פוקדת עליו להסתובב ואז הייתי חולבת לו את הזין. הפעם הוא גמר כל כך מהר, שתיים וחצי תנועות ו... זהו.

השעה הייתה שש וחצי, מאחר ודני ועמיר היו אמורים לחזור רק בשמונה. הלכתי למיטה. אני מודה, היה בזה משהו מגרה במיוחד. גברים על ארבע ברגליים מפושקות. אבריהם שלעתים היו גם גדולים ומרשימים, היו משתלשלים להם בין הרגליים ואני אוחזת בהם, מחלקה אותם מאוננת אותם. היה בזה לא רק עוצמה אלא אפילו שליטה, כן, ממש שליטה.

במשך השנה האחרונה היו לי כל כך הרבה לקוחות ופתאום כולם חלפו מול עיני. התפשטתי במהירות, והתחלתי לגעת בעצמי.

כשדני חזר הביתה שאלתי אותו אם בא לו שאחלוב אותו, אבל הוא אמר שהוא מעדיף לשכב איתי.

בסופו של דבר גם אני העדפתי את זה.