חתולת רחוב

דודה של דינה קיבלה תפקיד באחת הנציגויות הדפלומטיות במזרח אירופה והציעה לנו להשתמש בדירה שלה. "אני לא חושבת שאגיע בשנה הקרובה" אמרה לנו. לדירה שלה היו שני יתרונות, הראשונה, שכר הדירה הוא אפסי. אחות של אמא של דינה לא חשבה לקחת מאיתנו אגורה, רק שנשלם את החשבונות בזמן. לזוג צעיר זה בהחלט מתנה יפה מאוד. היתרון השני הוא שהדירה הייתה ממש במרכז תל אביב. אי אפשר היה להגיד להצעה שכזו לא. שבוע אחרי שנסעה, נחתנו אצלה בדירה. לקח לנו כמה שבועות להתמקם ולהתארגן ואחרי חודש וחצי כבר הרגשנו בבית.

 

לא הכרנו אנשים ולמרות זאת רצינו לחוות את העיר ואין כמו לצאת בערב, להסתובב קצת ברחובות, לשבת באיזה בית קפה או סתם ספסל ציבורי ולצפות בעוברים והשבים.

 

באחד מערבי הסיבובים שלנו פגשנו את תמי. היא התיישבה בקצה הספסל שישבנו, שלפה מהתיק שלה סיגריה וביקשה מאיתנו אש. לא היה לנו והיא עקבה אחר האנשים ברחוב עד שראתה אחד עם סיגריה ביד וזינקה אליו.

 

הסתכלנו עליה ממושכות, היה בה משהו מושך ודוחה. חתולת רחוב. שיער חלק ושחור עד הכתפיים, תספורת קרה שדרשה שיפוץ קל, היתה לבושה בבגדים צמודים שברגע ראשון נראו מאוד מושכים וממבט ראשון נראו קצת ישנים ואפילו קצת מלוכלכים. ציפורניה היו עשויות, אבל כמו השיער, היו זקוקות לתחזוקה והעיקר היה בפניה, חדות, חצופות עם יופי עדין. קשה להסביר, כאמור משהו מושך ודוחה כאחד.

 

היא עם הסיגריה חזרה אל קצה הספסל, לקחה שאיפה ארוכה ואחר כך נשיפה ארוכה ואז זרקה "עולם חרא". זו הייתה הזמנה לשיחה קלה. לדינה למרות שעבדה בהייטק היו יכולות של עובדת סוציאלית. היא ישר החזירה שאלה, מה קרה והבחורה שאחרי כמה דקות למדנו ששמה תמי, החלה לספר.

 

היא בת 23, באה לתל אביב מהפריפריה בדרום. הייתה קצת אצל חברים וחשבה שתסתדר, אבל משהו לא הסתדר לה ועכשיו היא חושבת לחזור, רק שלא בטוח שייש לה לאן לחזור. באיזשהו שלב נכנסתי גם אני לשיחה ואחרי קצת יותר מחצי שעה הרגשנו בנוח בחברתה. "יאללה, בואי אלינו, תוכלי להיות אצלנו כמה ימים" הזמינה אותה דינה באדיבות מפתיעה.

 

הרמתי כלפיה איזה מבט והיא ענתה לי בעיניה שככה בא לי ושאשתוק, ואני הנהנתי קלות, מסמן לה שזה בסדר מבחינתי, רק חבל שלא התייעצה איתי קודם לכן. דינה ואני ביחד כבר למעלה מעשר שנים. פגשתי אותה שבוע לפני שהשתחררה מהצבא. זה היה זיווג משמיים, אהבה ממבט ראשון וקשר שהפך להיות כמעט סימביוטי. נדמה לפעמים שקראנו את המחשבות של אחד מהשני.

 

הגענו הביתה. דינה התקינה מהר ארוחת ערב ותמי טרפה אותה. נדמה היה שלא אכלה כל היום. אחר כך היא הלכה להתקלח וכשיצאה לבושה בבגדים של דינה, נראתה חמודה במיוחד, גם רכה יותר.

 

המשכנו בשיחה על כוס יין ובסביבות שתים עשרה בלילה הלכנו לישון. הייתה זו דירה של שלושה חדרים ואנחנו הרי היינו שניים. בבוקר התעוררנו התלבטנו מה לעשות איתה. בסוף החלטנו שבלאו הכי אין לנו כל כך הרבה מה לגנוב ותחושת הבטן שלנו היא טובה, אז יאללה, ניסע לעבודה, נשאיר לה פתח וזהו.

 

בערב כשחזרנו, היא חיכתה לנו. כן, בהחלט אפשר היה לסמוך עליה. יותר מזה, היא עשתה ניקיון יסודי וגם בישלה לנו ארוחת ערב.

 

שלושה ימים וכבר נכנסנו לשגרה עד שבערב… אחרי ארוחת ערב מפנקת, אחרי שצפינו בסרט מתח, נכנסו דינה ואני אל חדר השינה. כבר כמה ימים שלא עשינו סקס והיינו רעבים זה לזו. הפשטנו זה את זו מהר ונשכבנו בתנוחת 69 כמו שאנחנו אוהבים פתאום הרגשתי שמשהו שונה באיזור הזין שלי. פתאום היה שם עוד משהו, פתאום עוד אצבעות, עוד לשון. מאחר והפנים שלי היו מכוסות בכוס של דינה לא יכולתי לראות דבר ובכל זאת הייתי סקרן. איכשהו כשהיא זזה לרגע ממני, הבחנתי בראש של תמי בין הרגליים שלי.

 

המחשבה הראשונה הייתה איזה כיף, בחיים לא הייתי עם אף אחת חוץ מדינה ובטח ובטח שלא הייתי עם שתי נשים ביחד. המחשבה השנייה הייתה, איזה מזל שלא הייתי צריך לדבר עם זה עם דינה, אם אני הייתי מעלה רעיון שכזה… יתכן שהייתה נעלבת.

 

לא הייתה מחשבה שלישית. השתקעתי בתחושות הנעימות מהזין שלי. איזה כיף זה כששתי לשונות מלחכות לך את הזין. דינה ירדה ממני ונשכבה לצידי. רק אז הבחנתי בתמי חשופת חזה שמוצצת לי, מביטה רגע ראש ועוברת ללקק את הכוס של אשתי.

 

איזה  מראה יפה, אישה יפה יורדת לאשתך, מי לא היה רוצה לחוות דבר שכזה. ליטפתי לדינה את החזה, מצצתי קצת את השדיים ואז משכתי את תמי שנשכבה מהצד השני שלי, עדיין לבושה במכנסיים.

 

איכשהו התהפכנו קצת ותמי בינינו שכבה על הגב ושנינו מצצנו לה את השדיים הקטנים. היה לה גוף חלק ונעים. דינה החלה למשוך ממנה את המכנסיים. תמי רגע תפסה אותם כאילו היא מסרבת, אבל אחרי התלבטות קצרה שחררה.

 

היא משכה בתנועה מהירה את המכנסיים ו… איך הולך השיר? זה לא גיברת זה אדון. דינה ואני קפאנו במקום. במקום איבר מין נשי היה שם זין זקור. הוא היה חלק בלי שיער, אבל זין עם ביצים.

 

הסתכלנו זה עלו זו ועל תמי הקוקסינלית, נדהמים וללא מילים. הרגשתי איזה רעד וכעס ופתאום סקרנות ועוד לפני שהספקתי לומר משהו ראיתי איך דינה נוטלת את הזין של תמי ומכניסה אותו לפה, למצוץ. פתאום זה נראה הכל אחרת, זו לא אישה, זה גבר, לא… אוף, זה מבלבל… אני לא יודע מה, אולי בגלל ששלחה יד אל הזין שלי, אולי בגלל שדינה מצצה את הזין שלה בכזאת תאווה, ואולי כי כשעומד לך אתה לא ממש חושב, החרמנות השתלטה עלי ויותר מזה, הסקרנות. הנחתי את שפתי על החזה שלה, מצצתי קצת את הפטמות והתחלתי לרדת אט אט, עד למטה…

 

דינה פגשה את הראש שלי צמוד לשלה, היא הביטה בי רגע ואז הוציאה את הזין של תמי מהפה והושיטה לי אותו. לא חשבתי פעמיים, פשוט הכנסתי אותו לפה. אני מוצץ זין, חשבתי לעצמי, ודווקא זה הרגיש לי לא רע.

 

אני חושב שאחרי אורגיית המציצות אך טבעי היה שדינה תעמד על ארבע בעוד שאני חודר לתוכה מאחור ולפניה הזין של תמי ופתאום רציתי להתחלף.

 

יצאתי מאשתי והפרדתי את דינה מהזין של תמי, משכתי אותה לאט לאט אל הצד השני של אשתי. התיישבתי/נשכבתי בקצה המיטה, דינה הכניסה את הזין שלי לפיה, ותמי כיוונה את עצמה וחדרה אל אשתי.

 

זה היה כל כך משונה בכל כך הרבה רמות ששמתי את זה בצד, נהניתי מהמציצה, נהניתי לראות איך תמי מזיינת את אשתי, נהניתי למצוץ לתמי את הזין…  דינה התחילה לגנוח בקול, להתפתל. היא גמרה ונדמה לי שפעם ראשונה בחייה לא ממני. ואחר כך שתיהן מצצו לי ואני פעם ראשונה בחיי גמרתי בפה של מישהי שהיא לא דינה ואז שנינו, דינה ואני הגמרנו את תמי.

 

זה היה רק סיבוב ראשון שאחריו הגיע סיבוב שני ושלישי. נדמה שלא ידענו את נפשנו מרוב סקרנות וחרמנות.זה היה לילה קסום שאחריו הגיעו עוד הרבה מאוד ערבים קסומים.

 

תמי נשארה איתנו במשך שלושה חודשים ואחר כך… טוב אחר כך היא עזבה ואנחנו מצאנו את עצמנו מחפשים חתולת רחוב חדשה לאמץ.