הטלפון צילצל

זיינתי את קרן בהנאה רבה בזמן שבעלה הקוקהולד ישב על הכיסא מולנו ואונן. זה היה כל כך נחמד, מאז ותמיד אהבתי לזיין נשים אל מול הבעלים שלהם. מעולם לא הצלחתי להבין את ההנאה הסוטה שלהם. הרי היא האישה שלהם, האמא של הילדים שלהם, זאת שהם רואים בבוקר, בערב, חיים ביחד כל כך הרבה שנים והנה, הם מזמינים גבר זר שיזיין את האישה שלהם מול פניהם ועוד מתגרים מזה. מצד שני, הרי גם אני נהניתי מזה במיוחד, אז כנראה שאני לא פחות סוטה מהם.

קרן גמרה פעם אחת ועוד פעם ואני עוד הייתי רחוק מזה. נעתי מוכנית בתוכה, נהניתי, אבל לא כמו תמיד.

קרן ובעלה היו שונים קצת משאר הזוגות שפגשתי. הם היו שונים כי מי שהייתה דומיננטית ביניהם הייתה קרן. היא זו שלמשה איתרה אותי, "צדה" אותי ובמהלך פגישת ההיכרות הראשונה לא רק זו שהובילה, אלא הייתה עסוקה בלהשפיל את בעלה, לכנות אותו בשמות.

קרן ובעלה ניהלו במשותף עסק מצליח. קראתי עליהם בגוגל. הוא היה זה שמופיע בעיקר בכותרות, אבל כשפגשתי אותם, הבנתי שהמנהלת האמיתית היא קרן. רוב הזמן הייתה צמודה לטלפון וחילקה הוראות לספקים, לעובדים. את בעלה כינתה בשמות כמו "אפס", "עלוב נפש". למעשה אני הייתי יותר "עובד" שלה, מאשר, נניח, מאהב שלה.

הפגישה השניה, זו שזיינתי אותה נערכה בבית מלון. הגעתי לחדר בשעה המיועדת, דפקתי על הדלת. קרן כבר הייתה אחרת מקלחת, בעלה ישב על כיסא ממול למיטה. רציתי להגיד משהו, אבל אז בדיוק צלצל הטלפון. קרן החלה לדבר איתו באנגלית באופן אסרטיבי להפליא. בעלה רק ישב והסתכל עליה.

היא עצרה רגע, כיסתה בידה על הפומיית ואמרה לי ללכת להתקלח. עשיתי כדבריה, חושב לעצמי שהיא אולי אגוז קשה, אבל חתיכת אגוז. הייתי מעריך את גילה כ-45, היא הייתה נאה מאוד, שיער שחור בתספורת קרה. החזה שלה שעדיין לא חזיתי בו נראה יציב כלאחר ניתוח. גם פניה החלקות כנראה עברו תחת איזמלו של אחד המנתחים הפלסטיים הבכירים בארץ.

יצאתי עטוף מגבת. קרן ישבה על המיטה והחליפה מילים עם בעלה. היא הזמינה אותי ודבר ראשון הסירה את המגבת ממני. "לא רע" אמרה כשראתה את הזין שלי. היא תפסה אותו והכניסה אותו לפיה. "הממממ" אמרה כשהזדקף לגמרי, "ממש לא רע" ולבעלה שצפה בנו אמרה, "אתה רואה חתיכת אפס? זה זין, לא הרכיכה שייש לך בין הרגלים" היא המשיכה למצוץ לי עוד קצת, ואז נשכבה על המיטה והזמינה אותי אליה.

התנשקנו קלות והיא דחקה אותי כלפי מטה. הכוס שלה היה חלק ונעים. היא הצמידה אותי אליה ובזמן שליקקתי אותה הסבירה לבעלה שהנה גבר שיודע לרדת לאישה כמו שצריך. "אפילו בלשון אתה לא טוב" העליבה אותו. כשהייתה מחורמנת דיה, משכה אותי כלפי מעלה. נשכבתי מעליה, לא לפני שדרשה מבעלה להגיש לנו קונדום. היא עטפה אותי ודחקה בי לזיין אותה.

תחילה בתנוחה מסיונרית, אחר כך בדוגי ולבסוף כששנינו על הצד ואני מאחוריה.

אז היא גמרה פעם ראשונה. "תמשיך לזיין אותי" הורתה לי ואני המשכתי לנוע על הצד. היא גמרה עוד פעם ועוד פעם עד ש... הטלפון צלצל.

היא משכה את עצמה ודיברה בטלפון במשך עשר דקות תמימות, מתעלמת ממני ומבעלה. רק אחרי קראה לי לבוא למקלחת.

במקלחת כשהיינו ביחד, הייתה רכה ונעימה יותר. התחבקנו והתנשקנו, סיבנו זה את זו. "אני ככה גם בשבילו" אמרה פתאום ולרגע נראתה פגיעה כל כך.

יצאנו וברגע ו... שוב טלפון. קרן דיברה לתוכו, אבל בזמן הזה ליטפה באיטיות את הזין שלי. התגרתה בי ואז כרעה על בירכיה, אמרה משהו ואז הרחיקה את המכשיר מפיה והחלה ללקק ולמצוץ את ראש הזין שלי.

במשך כחמש דקות דיברה הייתה קצת בטלפון, וכשלא דיברה, ליחכה בשפתיה ובלשונה את הזין לי. רק כשסגרה את השיחה אחזה את ישבני ולקחה את הזין שלי הכי עמוק שיכלה.

יכול להיות שעד עכשיו הייתי מכשיר, לא יותר משמעותי מוויברטור, אבל משהו נשבר בה. עכשיו היא נהנתה. גם אני. היא הניעה את ראשה קדימה ואחורה, הפעם בהשקעה רבה. לעתים נעצרה וליקקה את הזין הלוך ושוב, ירדה לאשכים. ניסיתי למשוך אותה אבל, היא כתגובה, אני לא רוצה עוד זיון עייף ומזיע, אני רוצה לאונן ולבלוע אותך כשתגמור.

ראיתי את ידה מגששת בין רגליה, משחקת עם עצמה כשלרגע אחד היא לא מספיקה למצוץ לי. ברגעים מסוימים

תקעה את אצבעותיה בכוס שלה ושפשפה את הדגדגן בטירוף. "אני עומד לגמור" אמרתי והיא הידקה את שפתיה סביב הזין שלי. גמרתי בפרץ שמילה את פיה.

כשהתאוששתי הייתי חייב להשתין. חזרתי וראיתי את קרן על המיטה ברגליים פשוקות, ממשיכה לאונן. היא הביטה על הזין שלי בתאווה. "אתה יכול להעמיד אותו שוב?" שאלה בחוסר אמון.

"אני חושב שכן." אמרתי בחיוך וליטפתי את עצמי. "אבל הפעם ייקח לי קצת זמן לגמור"

"תראה מה זה גבר אמיתי" התריסה אל בעלה הקוקהולד. היא תפסה את הזין שלי וליטפה אותו. ברגע שהוא נעמד לגמרי, הטלפון שוב צלצל. קרן קמה לקחה את המכשיר שהיה אצל בעלה. הפעם היא ענתה אבל המשיכה ללטף אותי ואז קירבה אותי אליה, שפשפה את קצה הזין שלי כנגד הדגדגן שלה. תוך כדי שיחה כיוונה אותי אליה.  הזין שלי החליק אל הכוס שלה בקלות למרות שהייתה הדוקה כשחדרתי פנימה, קולה בשיחה רעד קלות,  אבל היא פלטה איזה תרוץ, המשיכה לדבר ואני התחלתי לזיין אותה לאט כדי לא לזעזע אותה. "אתה טוב" אמרה כשניתקה את השיחה.

ואז ביקשה שאזיין אותה חזק.

היא גמרה די מהר והרגשתי איך היא מוצפת באורגזמה. אני לא גמרתי. חזרנו למיטה, הפעם לתנוחת ישיבה, היא מעלי. הרגלים שלה סביב מותני. הגברתי את החדירה והרגשתי איך אני הולך לקראת גמירה. עצמתי את עיניי, אחזתי במותניה, והחזקתי את הזין עמוק בתוכה עד שהאורגזמה שככה.

שוב הלכנו להתקלח וכשיצאנו, הטלפון צלצל שוב.

הפעם צחקנו כולם.

נפרדנו בנשיקה ארוכה. "היה לי טוב איתך" לחשה לי, "אני רוצה לפגוש אותך שוב".

"בשימחה, אמרתי ויצאתי מהחדר מתלבט עדיין אם אכן אני רוצה או לא.